E-book - Betcomando

E-BOOK​​ ke spolupráci se sázkovým poradenství BETCOMANDO

1. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

2. PŘEDSTAVENÍ WEBU

2.01 Novinky
2.02 Statistiky
2.03 VIP

3. APLIKACE

3.01 Stažení aplikace
3.02 Nákup kreditů
3.03 Aktivace služby
3.04 Tipy a notifikace
3.05 Nejčastější tipy
3.06 Překlady tipů
3.07 Počet možných připojených zařízení
3.08 Nejde se mi přihlásit

4. RADY DO ZAČÁTKU

4.01 Money management
4.02 Sázková kanceláře, u jaké je nejlepší sázet?
4.03 Zápas není vypsán v hlavní nabídce (VÍCE FOTBAL)
4.04 Nejrychlejší hledání zápasu
4.05 Změna kurzů
4.06 Online podpora

1. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Jsme dlouhodobě nejlepší sázkové poradenství působící po celém světě se stálými a pravidelnými zisky a zhodnocení peněz v průměru o 100 procent měsíčně. Ze všech sázkových poradenství na světě máme nyní nejlepší zázemí, co se oblasti sledování, analýzy, poskytování a přenosu LIVE tipů k Vám týče, a to včetně moderní mobilní aplikace. Po letitých zkušenostech na poli kursových sázek jsme se rozhodli o zprostředkovávání tipů lidem, kteří mají rádi trochu vzrušení, sledování fotbalových zápasů, a obohacovávání jejich sázkových kont. Vzhledem ke stále narůstající korupci ve sportovních odvětvích jsme se před pěti lety přeorientovali na sázení LIVE sázek, a to hlavně počtu gólů ve fotbalových utkáních, kde již za ta léta máme své vytipované ligy a týmy, a máme přehled co se může stát v daných zápasech. Vzhledem k těmto přednostem si Vám dovolujeme nabídnout své služby, a jelikož nikdy nic není 100%, náš systém si zakládá na procentuální úspěšnosti kvantitativního tipování, tím pádem je alespoň pořád co sledovat.

2. PŘEDSTAVENÍ WEBU

Po půlroce našeho sázkového poradenství jsme zamířili na evropský trh s novým webem i mobilní aplikací! Naše webové stránky jsou nyní v 11 světových jazycích a to včetně nejdůležitějších informací o našich službách a radách, jak s námi vydělat.

2.01 Novinky

Na webu máme sekci ‘NOVINKY’, ve které najdete všechny důležitější aktuality, různé změny a úspěchy (nejvyšší trefené kurzy, nové magické desítky nebo výrazně úspěšné měsíční profity) našeho poradenství. Doporučujeme sledovat novinky zde.

2.02 Statistiky

Na webu najdete pravidelně aktualizované statistiky již od samotného vzniku BETCOMANDA. Detailní výpis zápasů tipovaných BETCOMANDEM můžete vidět v aplikaci při aktivaci VIP členství.

Our statistics

2.03 VIP

Na webu máme sekci ‘VIP’, ve které najdete ty nejdůležitější informace, aby jste mohli začít využívat naše služby a to včetně nákupu kreditů. 

 • NÁKUP KREDITŮ - Při zakoupení a aktivaci jednoho kreditu můžete naše služby využívat daný den od 00:01 do 23:59, kdy garantujeme zaslání minimálně 1 tipu (z pravidla jich bývá 10 a více).
  • 1 KREDIT = 12 EUR
  • 3 KREDITY = 36 EUR
  • 10 KREDITŮ = 96 EUR
  • 30 KREDITŮ = 240 EUR

Credits purchase form

 • INFORMACE VIP - Sekce, ve které se dozvíte vše o našich službách.
 • ČASTÉ DOTAZY - Sekce s častými dotazy začínajících klientů.

3. APLIKACE

Stažení aplikace BETCOMANDO je zdarma, můžete ji využívat k informacím i bez VIP členství a její instalace vyžaduje verzi IOS 8.0 a vyšší nebo Android 4.1 a vyšší.

 • Registrace účtu VIP je vázaná na jedno mobilního zařízení, nelze se poté přihlašovat na jiné mobilní zařízení. V případě změny mobilního zařízení nám napište email na activate@betcomando.com, a my Vám umožníme přihlášení na jiný (nový) přístroj.
 • Vyberte si jazyk, ve kterém chcete mít menu aplikace (CZ, EN).
 • Pro registraci zadejte Vaše jméno, příjmení, Váš email a nepovinné telefonní číslo s předvolbou země (+420777123456) a Vámi zvolené heslo, a potvrďte registraci kódem, který Vám bude zaslán na Vámi uvedený email.
 • Přihlašte se do aplikace BETCOMANDO vaším emailem a heslem, heslo lze případně změnit v sekci MŮJ PROFIL.
 • Přihlášením do aplikace BETCOMANDO zůstává Váš profil stále aktivní pro příjem notifikací (máte-li aktivováno VIP členství), dokud se sami neodhlásíte v sekci MŮJ PROFIL.

V aplikaci BETCOMANDO se lze v jednotlivých sekcích dostat k informacím zveřejňovaných na našem webu www.betcomando.com, a to ve Vámi zvoleném jazyce (novinky, statistiky, informace o VIP členství, obchodní podmínky).

3.01 Stažení aplikace

Naše aplikace podporuje systémy iOS a Android. Odkazy na stažení najdete o řádek níže.

3.02 Nákup kreditů

 • iOS aplikace - Bohužel iOS nemá možnost nakoupení kreditů přes aplikaci kvůli problémům ze strany společnosti Apple. Proto je nákup kreditů přesměrován na náš web, kde si můžete kredity zakoupit, a to pouze zadáním registrace. Po zaplacení kreditů ihned kredity přičtou na Váš účet do mobilní aplikace. 
 • Android aplikace - Nákup kreditů je možno v sekci MŮJ PROFIL, kdy si vyberete množství kreditů (1, 3, 10 nebo 30 / 1 kredit = 1 den VIP členství), a budete přesměrováni na platební bránu, kde lze dokončit nákup platební kartou. Po zaplacení objednávky Vám budou kredity okamžitě připsány na Váš účet (stav zjistíte v sekci MŮJ PROFIL)

3.03 Aktivace služby

Aktivace je u obou aplikací stejná. V sekci MŮJ PROFIL máte tlačítko AKTIVACE, kde si můžete vybrat libovolně období, kdy chcete mít VIP členství aktivní (kredity Vám budou strženy po zvolení období VIP členství a jeho potvrzení). Doporučujeme si aktivovat VIP členství den dopředu, po půlnoci, případně brzo ráno. Tipy Vám budou zasílány pouze, když budete mít VIP členství aktivní. Ty uvidíte po aktivaci v sekci MOJE TIPY.

3.04 Tipy a notifikace

Notifikace (tipy) obdržíte vždy spolu s tónem a vibrací Vašeho zařízení. Tyto notifikace najdete na nahoře na liště Vašeho mobilního zařízení, tak i v sekci MOJE TIPY, kdy po odehrání jednotlivých zápasů je navíc tip vyhodnocen barvou (modrá = WIN / červená = LOST).

My tips

3.05 Druhy tipů

Vzhledem k naší dlouhodobě výdělečné strategii, nikoli jednodenní, doporučujeme vklad do začátku takový, aby jste mohli tipy vždy dávat minimálně za 1/50 stavu vašeho účtu u sázkové kanceláře (tzn. sázka 1.000 při stavu účtu 50.000) a sázky by měly být po dobu daného měsíce neměnné.

 • 1x BET – výše sázky 1/50
 • 2x BET – výše sázky 2/50
 • 4x BET – výše sázky 4/50

3.06 Překlady tipů

Naše poradenství posílá tipy v anglickém jazyce, protože máme klienty ze všech koutů světa. Proto Vám zde přeložíme nejčastější odesílané tipy.

 • over 2.5 (více než 3 branky v základní hrací době)
 • over 2.5 halftime (více než 3 branky v poločase)
 • UNDER 2.5 (2 a méně branek v základní hrací době)
 • UNDER 2.5 halftime (2 a méně branek v poločase)
 • WIN (vítězství týmu v základní hrací době)
 • WIN halftime (vítězství týmu v poločase)
 • 1st GOAL (první branka týmu)
 • BARCELONA GOALS over 1.5 (tým vstřelí 2 a více branek v zápase)

3.07 Počet možných připojených zařízení

Na každý založený účet v aplikaci BETCOMANDO může být pouze přihlášen jeden uživatel. Aplikace je vázaná na jedno mobilní zařízení, takže pokud se budete chtít přihlásit na jiném mobilním zařízení, nepůjde to.

3.08 Nejde se mi přihlásit

Pokud se Vám nejde přihlásit i po resetu hesla (Přihlášení se nezdařilo. Vzhledem k přihlášení z jiného přístroje.), musíte nám napsat email na  support @ betcomando.com, kde uvedete Vaše jméno a příjmení, registrační email a do předmětu emailu napíšete “odblokování účtu”.

4. RADY DO ZAČÁTKU

4.01 MONEY MANAGEMENT

Kapitál doporučujeme co největší. Měl by být aspoň tak velký, abyste měli možnost sázet 1/50 na tip (1x BET). To znamená například při sázce 1000Kč na tip mít kapitál 50 tisíc korun. Pak máte jistotu toho, že Vás i nějaký propad nepoloží. Doporučujeme využívat naše služby vždy po celý měsíc a začít sázet vždy k prvnímu dni v měsíci, a po dobu daného měsíce sázet tipy za stejnou výši sázek. Výši sázek doporučujeme měnit až zase k prvnímu dni dalšího měsíce. Vždy sázejte všechny tipy, které posíláme a za námi doporučenou výši sázky, nepřemýšlejte nad vlastními variantami a striktně dodržujte pravidla BETCOMANDA, jen tak budete ziskoví.

4.02 Sázková kanceláře, u jaké je nejlepší sázet?

Doporučujeme naše tipy podávat u sázkové kanceláře Bet365.com, pokud tato sázková kancelář ve Vaší zemi nefunguje, 90% a více zápasů pokrývají sázkové kanceláře Sazkabet.cz, Betfinal.com, 1xbet.com, 10bet.com nebo Comeon.comFortuny, SLBET a další.

4.03 Zápas není vypsán v hlavní nabídce (VÍCE FOTBAL)

Občas se může stát, že námi odeslaný zápas není v hlavní nabídce Bet365.com. Je to tím, že je v sekci VÍCE FOTBAL (anglicky MORE SOCCER). Tuto sekci na PC verzi najdete nahoře u LIVE zápasů. V mobilní verzi jej najdete úplně dole pod posledním LIVE utkáním. Stačí rozkliknout a zápas najít. Ve většině případů Vám dáme info přímo do tipu, že se zápas v této sekci nachází.

4.04 Nejrychlejší hledání zápasu

Toto je spekulativní téma, protože každý má své taktiky jak hledat nejrychleji zápasy v LIVE nabídce. Faktem je to, že ve téměř vždy jsou ligy v abecedním pořadí odshora dolů a taktéž i zápasy v ligách. Je důležité koukat na celý název týmu, pokud obsahuje například Oslo, víme, že tým bude z Norska. Většinou se naše tipy odvíjí od vyšších skóre tudíž je mnohdy snazší hledat tip dle skóre.

4.05 Změna kurzů

Tím, že se věnujeme LIVE sázení, často se stane, že se rychle mění kurzy. Občas jsou vyšší než pošleme, občas zase nižší. Doporučujeme sázet určitě hned po příchodu tipy ať je kurz jakýkoliv. 

4.06 Online podpora

V případě jakéhokoliv dotazu či podnětu nás můžete kontaktovat na online podpoře na našem Facebooku, kde jsme každý den nebo na emailu support @ betcomando.com.

"Noch einmal Danke, obwohl die Anmeldung ein wenig Probleme bereitet hat, ist das eine richtige Goldmine Leute .... falls es wer nicht glauben sollte. Die Betcomando Statistik kann ich nur bestätigen. "
Milan Kříž
"Ich kann es nur empfehlen, wenn es soweiter gut läuft, muss ich gar nicht mehr arbeiten!"
David Holý
"Sie können Betcomando vertrauen ...... dieser Sommer mit dem Wettangebot und Gewinn war unglaublich."
Adam Kosa
"Super! Als ich in diesem Monat angefangen habe, war es eine gute Zeit. Für mich das beste Monat mit Betcomando, dass ich je gesehen habe. Vielen Dank, mach einfach weiter."
Jiří Doležal
"Super. Die neue Wettmethode ist einfach großartig! Nur die tschechische Regierung macht es leider etwas kompliziert mit der Wett Lizenzierung, aber dafür kann Betcomando nichts dafür. Die Wettergebnisse sind unglaublich. Super, mach einfach weiter."
Michal Strnad
"Einfach super! Macht gute Arbeit, bitte weiter so!"
Filip Faško
"Gute Wettberatung, ich kann es nur weiterempfehlen."
Tomáš Horák
"Bisher super Arbeit. Betcomando ist das beste, also verpasse es nicht! "
Fürjesi Tibor